Fjolla Morina poston fotografi e “zhveshur”

  • 28 gusht 2019 - 15:44
Fjolla Morina poston fotografi e “zhveshur”

Këngëtarja nga Kosova, Fjolla Morina, e cila shquhet për sinqeritetin dhe guximin për të eksperimentuar me veshjet dhe pamjen e saj, së fundi ka postuar një fotografi shumë interesante në “Instagram”, shkruan “Kosova Sot Online”.

Morina, ka postuar një fotografi ku duket pothuajse e gjitha e “zhveshur”. Mirëpo, kjo fotografi ështe vetëm një fotografi e vizatuar dhe jo reale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Të ju përkujtojmë se kënga e fundit e Fjolla Morines, është në bashkëpunim me këngëtarin Berato, të quajtur "Nace Nace".

(Kosova Sot Online)