Rita tregon investimin e saj të fundit në veshje

  • 26 shtator 2019 - 20:27
Rita tregon investimin e saj të fundit në veshje

Rita Ora ka treguar se ka blerë një palë tesha të Vivienne Westwood derisa është paraqitur në Londër. Sipas dailymail kjo veshja kushton 695 funte (784 euro)

Ajo është e njohur për stilin e saj të guximshëm në modë.

Rita Ora ka treguar të martën se ajo di dhe guxon ku është paraqitur me një veshje, pantallona të kapur të markës Vivienne Westwood të cilat kushtojnë rreth 784 euro.

Rita Ora është paraqitur tepër mirë të martën derisa me këtë veshje është paraqitur në Londër.

(Kosova Sot Online)