DJ First shkëlqen me edicionin e limituar të brendit amerikan PERRY ELLIS AMERICA

  • 08 tetor 2019 - 16:38
DJ First shkëlqen me edicionin e limituar të brendit amerikan PERRY ELLIS AMERICA

Me koleksionet e brendeve "PERRY ELLIS AMERICA", vishen edhe artistët më  të njohur botëror, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në mesin e tyre është edhe DJ First i cili ka shkëlqyer me edicionin e limituar të brendit amerikan "PERRY ELLIS AMERICA".

Image

Këtë koleksion e veshin sidomos artistët e mëdhenjë botëtor siç është Maluma, Hailey Baldwin, Ricky Martini e shumë të tjerë.

Image

Qytetarët e Kosovës kanë fatin që brendet e mëdha amerikane PERRY ELLIS, PERRY ELLIS AMERICA dhe ORIGINAL PENGUIN mund t'i blejnë në dyqanin e parë në Prishtinë, kompleksi tregtar Qafa, rruga e UÇK-së (ngjitur me EMPORIUM) .

Image


(Kosova Sot Online)