Aktorja e njohur turke ndryshon look dhe nuk njihet

  • 04 nëntor 2019 - 12:44
 Aktorja e njohur turke ndryshon look dhe nuk njihet

Aktorja e njohur turke shumë e dashur për publikun shqiptar Songul Oden së fundmi ka habitur të gjithë ndjekësit e saj.

‘Jasemin’ i cili ishte dhe roli që e bëri të famshëm në Shqipëri tek ‘Shtëpiaket e dëshpëruara’ ka publikuar një foto ku shihet krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Aktorja 40 vjeçare ka prerë flokët shkurt pamje për të cilën ka marrë shumë komplimenta dhe miqtë e koleg të saj.

Këtë vendim aktorja e mori pas serialit që po korr sukses së fundmi ‘Një histori familjare’ .

(Kosova Sot Online)