Dëshironi të dilni në foto me John Travoltën? Duhet të paguani 500 euro për një foto

  • 08 nëntor 2019 - 10:29
Dëshironi të dilni në foto me John Travoltën? Duhet të paguani 500 euro për një foto

Nuk qenka i vetmi Silvester Stallone që duhet ta paguash që të dalësh në foto me të.

Kësaj liste i shtohet dhe aktori tjetër i famshëm John Travolta.

John Travolta ka vendosur një listë çmimesh 500 euro për një foto dhe 250 euro për një autograf.

I ftuar së fundmi në një event shumë nga pjesmarrësit që merrnin pjesë u revoltuan për çmimet që kishte vendsour aktori por shumë të tjerë nuk e kishin problem pasi kishin ëndërruar të bëntë një  foto me yllin e ‘Pulp Fiction’.

(Kosova Sot Online)