Aurela Gaçe uron vajzën: 8 vjet me ty pasuria ime

  • 12 nëntor 2019 - 16:41
Aurela Gaçe uron vajzën: 8 vjet me ty pasuria ime

Është njëra prej këngëtareve me vokalin më potent në trojet shqipfolëse, fituese absolute e të gjitha festivaleve shqiptare, dhe shumë aktive në skenë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Aurela Gaçe, e cila sot më shumë se asnjëherë ka pasur arsye për të festuar, pasi vajza e saj Greis sot ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur plotë tetë pranvera.

Padyshim Aurela e ka uruar me fjalët më të ëmbëla: 8 vjet me ty pasuria ime. Edhe 100 vite të kesh o kuptimi i jetës time.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

(Kosova Sot Online)