Dafina fut gishtat në të pasme

  • 10 dhjetor 2019 - 14:10
Dafina fut gishtat në të pasme

Ka shkuar në Maldive.

E nga atje, Dafina Zeqiri ka hedhur dy fotografi në Instagram.

Ajo shihet se ka veshur bikine të kuqe që ia nxorën në pah trupin dhe tatuazhet që i ka bërë tash e një kohë.

Por, njëra nga fotot ka marrë më shumë vëmendje.

Kjo se, duke i rregulluar të brendshmet Dafina u fotografua mu në atë moment dhe dukej sikur i ka futur gishtat aty.

Po këto foto kush ia bëri asaj këto foto?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)