E zbulon foton, kjo është Morena Taraku e vërtetë

  • 01 janar 2020 - 18:09
E zbulon foton, kjo është Morena Taraku e vërtetë

Morena Taraku ka treguar se ka lënë pak menjëanën angazhimet e saj dhe se sot ajo do ti përkushtohet familjes se saj

Ajo ka postuar një fotografi ku është parë bashkë me babain e saj por edhe me me vëllain dhe djalin e tij

“Kjo jam Une.. mbase jo per ju, por per mua po, sepse pa keta une sdo isha kurre..Dhe me kete foto nga pjesa me e dashur e zemres time desha te ju uroja nje vit qe do ju sjell cdo enderr e nevoj ne duarte e juaja… Kur isha e vogel, lutesha qe Babagjyshi te me sjellte sa me shume cokolata, e lodra..Kur u rrita pak lutesha qe te behesha kengetare dhe e sukseshme…E sot…Sot po kujtoja dhe lutesha por jo si dikur, sepse sot nje vend bosh ne tryezen e shtepise ku ulej nena ime eshte ajo qe me plot ze me thoshte se dhurata me e bukur eshte familja dhe shendeti tyre.. Andaj ju uroj cdo gje te bukur bashke me me te dashurite e juaj … MT”, ka shruar ajo në një fotografi që ka postuar në Instagram.

(Kosova Sot Online)