Arilena Ara 100% natyrale - e dëshmon kjo fotografi

  • 13 janar 2020 - 22:39
Arilena Ara 100% natyrale - e dëshmon kjo fotografi

Fituesja e festivalit të këngës së 58' të rtsh-së, Arilena Ara me këngën "Shaj" shkëlqeu në të gjitha pikat, andaj jo më kot dhe u votua që ta përfaqësonte Shqipërinë në Eurosong 2020, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Përveç vokalit, armë tjetër e fortë e këngëtares është edhe bukuria natyrale e këngëtares, mjafton t'i shikoni fotografitë e realizuara së fundmi, dhe do ta kuptoni se Arilena Ara është 100 % natyrale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on


(Kosova Sot Online)