Për gjithçka çfarë është sot, Getinjo i detyrohet vetëm një personi

  • 17 janar 2020 - 11:52
Për gjithçka çfarë është sot, Getinjo i detyrohet vetëm një personi

Artisti i njohur, Getinjo është cilësuar gjithmonë nga ndjekësit e tij si djali rebel, megjithatë shpesh ai ka treguar dhe një anë tjetër të tij. Reperi ka publikuar foto të ndryshme pranë dashurisë së tij më të madhe, mamasë, duke i dedikuar asaj fjalët më të ndjera të dashurisë.

Kështu ka ndodhur edhe në postimin e tij të fundit, ku shihet se ka pozuar pranë saj.
“Gjithçka çfarë jam i detyrohem mamasë sime”, ka shkruar ai krah postit tij më të fundit në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Getinjo është një nga reperët më të dashur të publikut shqiptar dhe se këngët e tij numërojnë miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All I am I owe to my mother ë

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

(Kosova Sot Online)