Modelja e njohur bëhet nënë për herë të parë

  • 21 janar 2020 - 14:19
Modelja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Me anë të një postimi në Instagram ka dhënë lajmin e bukur se është bërë nënë, modelja e njohur Ashley Graham.

Ashley e cila numëron 10 milion ndjekës në Instagram dhe është kthyer në frymëzim për vajzat dhe gratë, e ka sjellë në jetë fëmijën të shtunën.

(Kosova Sot Online)