Larg rregullave të mbretërisë, për çfarë e kritikojnë kësaj here Meghan Markle?

  • 22 janar 2020 - 11:39
Larg rregullave të mbretërisë, për çfarë e kritikojnë kësaj here Meghan Markle?

Edhe pse hoqi dorë nga familja mbretërore dhe nga rregullat e saj, duket se Meghan Markle vazhdon të jetë në qendër të mediave sërish. Një ditë më parë 38-vjeçarja u fotografua duke bërë shëtitje me djalin, Archie dhe dy qentë e saj të cilët e shoqëronin.

Ndonëse Meghan ka shijuar plotësisht lirinë e saj, ndjekësit e kanë kritikuar ashpër mënyrën se si ajo po e mbante djalin në krahë. Ata kanë komentuar duke shkruar se djali nuk ishte rehat në krahët e nënës dhe se nga ky pozicion djali mund t’i binte.

(Kosova Sot Online)