Luana Vjollca shfaqet mjaft tërheqëse duke punuar

  • 18 shkurt 2020 - 13:45
Luana Vjollca shfaqet mjaft tërheqëse duke punuar

Luana Vjollca, është një prej emrave më të përmenduara në showbizin shqiptar, shkruan "Kosova Sot Online".

Njëkohësisht, Luana Vjollca, cilësohet si një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe më të komentuara.

Veçanërisht, Luana njihet për format e saj perfekte trupore, ku shumë vajza e kanë zili.

Luana, së fundi ka paralajmëruar emisionin e saj më të ri, me një format pak më ndryshe, të quajtur "Take Me Out".

E siç shihet, Luana po punon fort për këtë emision.

Po ashtu, sipër fotografisë, Luana ka shkruar në anglisht se ajo kurrë nuk ka ëndërruar për suksesin por që ka punuar për të.

"I never dreamed about success. I worked fort it", ka shkruar Vjollca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I never dreamed about success. I WORKED FOR IT.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)