Blerina Braka publikon këngën e re 'Altari i dashurisë'

  • 25 shkurt 2020 - 16:00
Blerina Braka publikon këngën e re 'Altari i dashurisë'

Këngëtarja e njohur shqiptare Blerina Braka ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Altari i dashurisë", mban titullin kënga më re e këngëtares, e cila si përherë vjen me interpretim të shkëlqyer nga Blerina Braka.

Lidhur me këtë këngë, Blerina ka deklaruar:

Sapo doli kenga ime me e re “Altari dashurise” Gjithe te dashuruareve ju uroj me shpirt ta perjetojne kete moment hyjnor, ku kurorezohet nje dashuri para Zotit dhe para gjithe atyre qe na duan edhe s'na duan... 

(Kosova Sot Online)