Remzie Osmani godet politikanët: Me shfrytëzu këtë situatë për poziten e vetë, veç ne i durojmë - bollni ma...

  • 20 mars 2020 - 20:00
Remzie Osmani godet politikanët: Me shfrytëzu këtë situatë për poziten e vetë, veç ne i durojmë - bollni ma...

Kosova asesi të dalë nga kriza politike tash e mëse 20 vite, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa në njërën anë ballafaqohemi me virusin COVID 19, në anë tjetër qeveria e Republikës së Kosovës ka filluar me lojëra fëmijësh duke e përshkallëzuar situaten me prishjen e qeverisë.

Lidhur me këtë çështje ka reaguar edhe këngëtarja e njohur Remzie Osmani, e cila përmes një postimi i ka goditur politikanët, të cilët po e shfrytëzojnë këtë situiatë për pozitën e vetë...

“O Zot i madh me u marr me politik dhe me e shfrytëzu këtë situatë për poziten e vet, veq ne i durojmë, bollni ma o kalamaj se na çmendet”, ka shkruar këngëtarja.

Image


(Kosova Sot Online)