Young Zerkës i vdes një person i dashur

  • 10 prill 2020 - 13:24
Young Zerkës i vdes një person i dashur

Ditën e ka nisur me një lajm të hidhur.

Këngëtari Young Zerka ka humbur një person të dashur për të, këngëtari ka njoftuar publikun se tezja e tij ka ndërruar jetën.

Ai njoftimin e bëri përmes një postimi në Instagram ku kishte shkruar “U prefsh në paqe teze Marika”.

Në postimin e bërë Young ka pranuar ngushëllimet nga miqtë dhe fansat e tij.

Ngushëllime familjes!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U prefsh në paqe teze Marika...ë

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

(Kosova Sot Online)