Edhe këtij reperi shqiptar i marrin Instagramin, i bëjnë publike bisedat me të fejuarën

  • 05 maj 2020 - 14:56
Edhe këtij reperi shqiptar i marrin Instagramin, i bëjnë publike bisedat me të fejuarën

Ashtu si Feros edhe reperit nga Tetova, S4MM i kanë vjedhur Instagramin.

Personi që ja ka vjedhur i ka publikuar atij bisedat me të fejuarën, Filis Ismaili.

E fejuara i ka dërguar një meme me dy kuaj me mbishkrimin:

"Unë dhe i dashuri kur të dalim nga karantina".

Për këtë arsye krahas fotos së publikuar hackeri ka shkruar "E gjetëm kalin".

Reperi ka reaguar me anë të një postimi në Snapchat ku shprehet se do e rimarrë Instagramin.

"Unë instagramin do e kthej po pyete veten, ty shpirti a do të të kthehet kur të të kap", ka shkruar S4MM.

(Kosova Sot Online)