Arbenitës po i mungojnë puthjet e Feros

  • 23 maj 2020 - 12:27
Arbenitës po i mungojnë puthjet e Feros

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli po e ndien mungesën e të dashurit të saj, reperit Fero

Këtë ajo e ka treguar me anë të një fotoje që ka postuar në Instagram e ku ka shkruar se po i mungojnë puthjet e Feros.

“Personi që po ju mungon për momentin”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Arbenita dhe Fero ka kohë që janë të lidhur me njëri tjetrin, edhe pse lidhja e tyre është karakterizuar si një lidhje tepër jo stabile.

Ata shpesh janë ndarë por edhe janë ribashkuar. Për momentin, ajo që ka mundur ti ndajë ata është pandemia e koronavirusit, edhe pse Fero është thënë se është në Gjermani gjatë kësaj periudhe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ the person you're missing right nowë

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)