Me t’u lehtësuar masat, Luana Vjollca vije në Prishtinë

  • 01 qershor 2020 - 21:36
 Me t’u lehtësuar masat, Luana Vjollca vije në Prishtinë

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca me t’u lehtësuar masat kundër pandemisë së koronavirusit është parë sot në Kosovë

Bukuroshja shqiptare ka thënë se është e lumtur që është kthyer në punë.

Fillimisht ajo është shfaqur duke e bërë një fotosesion në një hotel në Prishtinë kurse më vonë ka postuar disa fotografi ku shihet një pamje e bukur e një peizazhi të fushave kosovare.

Ndryshe, Luana gjatë kësaj kohe ka qenë e vetizoluar dhe shpeshherë ka postuar foto derisa është parë edhe në ballinën e një reviste turke.

Po ashtu, ajo gjatë COVID-19 ka publikuar edhe këngën e saj më të re, “Pa Panik” këngë e cila ka më shumë se një milion klikime deri me tash.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

peaceful.. ë #soon

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)