Besa krenare me motrën e saj avokate

  • A.P /
  • 01 korrik 2020 - 12:24
Besa krenare me motrën e saj avokate

Këngëtarja e njohur Besa Morina muajve të fundit ka qenë tejet e impenjuar me mësimet online për nxënësit e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa përveç mësimdhënies edhe muzikës, një pjestar i rëndësishëm në jetën e saj është edhe motra e saj Ardita e cila me profesion është avokate, e të cilën ajo e do shumë, dhe zë një vend të rëndësishëm në jetën e saj.

Image


(Kosova Sot Online)