Majlinda Zeka tregon asetet në bikini

  • G.G /
  • 09 korrik 2020 - 12:19
Majlinda Zeka tregon asetet në bikini

Majlinda Zeka më së miri njihet tek publiku si ish e dashura e reperit Majk.

Dyshja kanë edhe një djalë së bashku. E duket se bukuroshja ka lënë pas atë histori dhe po vazhdon ta shijojë jetën, shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi ajo ka ndezur instagramin me bikini , ku ka treguar format e saj perfekte.

Majlinda po vazhdon të shijojë pushimet dhe kohë pas kohe imazhet i përcjell edhe në instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by MRë (@majlindazeka1) on

(Kosova Sot Online)