Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit

  • E.K /
  • 01 gusht 2020 - 15:07
Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit

Vesa provokoi ndjekësit me një imazh në Instagram.

Vesa Smolica ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e shtrirë në krevat.

Në atë imazh, këngëtarja ishte veshur shkurt, duke vënë në pah belin e sheshtë dhe këmbët seksi.

“Bakllava e bajramit”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, që e publikoi me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Kujtojmë se “N’shpirt” titullohet kënga e fundit nga Vesa Smolica, ndërsa pritet të sjell këngë të reja. 

(Kosova Sot Online)