Vesa Luma e shokuar nga postimi i IKSHPK-së

  • E.K /
  • 04 gusht 2020 - 11:27
Vesa Luma e shokuar nga postimi i IKSHPK-së

Statusi i mbrëmshëm nga IKSHPK ka nxitur reagime të shumta.

Vesa Luma është këngëtarja e fundit e cila tregon se është shokuar nga përpilimi i tekstit të IKSHPK-së.

Dje Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në një postim ndër tjerash kishte shkruar “Gjithkush ka të drejtë të infektohet”.

Këngëtarja kishte ndarë këtë postim në profilin e saj dhe mbi foto shkruante “Zgjohet njeri me shpejtësi me pa situatën në faqen zyrtare, dhe del kjo”.

(Kosova Sot Online)