Kim Kardashian mahnitë me pamjen

  • A.P /
  • 08 gusht 2020 - 10:15
Kim Kardashian mahnitë me pamjen

Kim Kardashian vazhdon të jetë një nga femrat më më ndikim në botë duke marrë për bazë bizneset që posedon  dhe paraqitjen e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi bukuroshja ka mahnitur me pamjen e saj, ku shfaqet tërësisht me imazh të kuruar deri në detajin e fundit dhe mbi të gjitha shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë my favorite emoji is the magic sparkle ëwhat’s yours?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


(Kosova Sot Online)