Arbenita Ismajli shfaqet joshëse në bikini nga pushimet në Greqi

  • E.K /
  • 27 August 2020 - 09:13
Arbenita Ismajli shfaqet joshëse në bikini nga pushimet në Greqi

Arbenita ka nisur pushimet.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli ka nisur pushimet.

Ajo ka zgjedhur Greqinë për të pushuar dhe me sa duket është duke e shoqëruar reperi Fero.

Se ndodhet atje Arbenita e bëri të ditur nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale e së fundmi i publikoi disa fotografi në të cilat duket joshëse.

E veshur me bikini të zeza, Arbenita ka vënë në pah trupin seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@fashionnova fashionnovapartner ë

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)