Rovena Stefa e kalon operacionin me shumë sukses

  • A.P /
  • 18 September 2020 - 19:05
Rovena Stefa e kalon operacionin me shumë sukses

Këngëtarja e dashur për publikun Rovena Stefa për shkak të një komplikimi në hundë, i është dashur t'i nënshtrohet një operacioni për ta evituar këtë problem, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fatmirësisht çdo gjë ka shkuar me mbarësi dhe  këtë sfidë Rovi e ka kaluar me sukses.

Ndërkohë ajo e lumtur se çdo gjë ka shkuar mirë, i ka thënë disa fjalë për stafin ku është operuar:

Sapo dola nga operacioni i hundës me sukses! Falenderoj shumë shumë doktor Julian Dervishaj ë për punën e meekullueshme, Arzu Bercem Medical Aesthetics ë për përkushtimin e pafund e dashurinë pa kushte! Faleminderit të gjithë stafit të ENT Clinic ë që më trajtuan si princeshë!

Image


(Kosova Sot Online)