Mima sot ka festë: Djali i saj feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 14 shtator 2020 - 17:40
Mima sot ka festë: Djali i saj feston ditëlindjen

Në shtëpinë e këngëtares së njohur Mima Kastrati në Nuremberg të Gjermanisë sot ka festë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Djali i saj Daro feston ditëlindjen, andaj këngëtarja e ka uruar me fjalët më të ëmbëla përmes një postimi në llogarinë e saj sociale.

Mima jeton një jetë të lumtur, pranë bashkëshortit Ahmetit dhe dy fëmijëve të tyre Ulpianës dhe Daros.

Image

Ky është urimi i Mimes për djalin e saj pa ndërhyrjen e redaksisë:

DARO Zemra e ime. Urime Ditlindjen tënde të 18 vjetorit të lindjes!,dhe Gëzuar edhe*100*vite t'Shëndetshme e me shumë Dashuri me njerzit e tu ma t'dashur.

Unë Mami jotë MIMAëULIëdhe BABIëUroim ta kesh lumturin që zemra jote mund ta mbajë.,ta kesh buzqeshjen e cila në një ditë të afërt do ti sjell të gjitha të mirat që jeta do ti ofroj.,por as ti PRINCI jonë mos harro se njerzimit duhet ti ofrosh mirsi.,se do të bëhesh larg'pamës e ti shohësh gjërat ma larg e me syrin e të vërtetes e jo të gënjeshtres!

Image

Ta duash veten dhe ato/ata që të duan.,Ti respektosh ata/o që të lartësoin dhe që duhesh ti kesh pranë vetes.Larg lajkaxhinjëve.,gënjeshtrav dhe mashtruesve!,dhe asnjëher.,asnjëher mos e harro se MAMI ti tha kto(nëse një dit s'do t'jemë pranë)Du Bist mein Große Goldëdhe dua që kjo ditë e jotja 14.09.'20 të jetë e mbushur me plot argëtime dhe të qeshura.,të jetë po aq e mrekullueshme sa je edhe vet ti *abc-ja* e jonëëSod.,vitin që po vjen dhe vitet në vazhdim.GëzuarëGëzuar TË DUAM

Image


(Kosova Sot Online)