Besa Morina bëhet gati për ta filluar Vitin e ri shkollor 2020/21

  • A.P /
  • 13 shtator 2020 - 12:34
Besa Morina bëhet gati për ta filluar Vitin e ri shkollor 2020/21

Përveç këngëtare e njohur, Besa Morina është edhe mësimdhënëse në një prej shkollave të Prishtinës ku ligjëron lënden e muzikës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kur Viti i ri shkollor 2020/21, zyrtarisht pritet të fillojë nesër, Besa është përgatitur si kurrë më parë.

Derisa ka pozuar duke e shijuar natyrën e bukur dhe motin e ngrohët që aktualisht po mbizotëron në vendin tonë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Motivated ë ë‍ë #prishtina #kosova #motivation #talent #music #photography #photo

A post shared by Besa Morina (@besam.morina) on

(Kosova Sot Online)