Hiti i Ganes 'U knaqem tu knaq' vjen remake

  • A.P /
  • 15 shtator 2020 - 22:33
Hiti i Ganes 'U knaqem tu knaq' vjen remake

Këngëtarja e njohur Ganimete Abazi - Ganja ka vendosur t'i befasojë fansat me rikthimin e hitit të saj 'U knaqum tu knaq', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"U knaqem tu knaq" vjen remake nga Ganja ft. J Gashi & EngliVersal vetëm për disponimin tuaj.

Lëshoni volumin, dhe dëgjoni "U knaqem tu knaq" - Premierë

(Kosova Sot Online)