Lopez ka treguar trupin e saj si peshk derisa po relaksohet në plazh

  • A.P /
  • 16 shtator 2020 - 00:19
Lopez ka treguar trupin e saj si peshk  derisa po relaksohet në plazh

Dy herë e nominuara për Golden Globe, Jennifer Lopez ka treguar asetet e saj derisa është kryer pushimet.

50 vjeçarja nga Bronxi, e cilësuar si një divë e muzikës pop.

Producentja e “Good Trouble” ka veshur bikine të pembe. Fotografinë e saj e ka publikuar në Tëitter për fansat e saj. Fotografia ka marrë mjaft pelqëime dhe komente pozitive nga fansat.

Image

(Kosova Sot Online)