Qendresa Demaj publikon këngën 'Nuk të mbaj inat'

  • A.P /
  • 17 shtator 2020 - 20:48
Qendresa Demaj publikon këngën 'Nuk të mbaj inat'

Këngëtarja e re Qendresa Demaj ka publikuar coverin e këngës së njohur "Nuk të mbaj inat", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kjo këngë në mënyrë profesionale është realizuar nga produksioni më i ri në vend "ON OFF" nën drejtimin e këngëtarit Beni Baksi dhe regjisorit Blerdi Malushi.

Nëse dëshironi hit, adresa mban emrin "ON OFF"

Premierë:  Qendresa Demaj "Nuk të mbaj inat"

(Kosova Sot Online)