Violeta Kajtazi gati për këngën e re 'Sa jam mërzitë'

  • A.P /
  • 16 shtator 2020 - 20:56
Violeta Kajtazi gati për këngën e re  'Sa jam mërzitë'

Shoqet e saja të dashura: Vjollca, Lori, Shqipja e Ganja, tanimë i kanë lansuar projektet e tyre muzikore me videoklipe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Radhen e ka këngëtarja e njohur nga Peja Violeta Kajtazi, e cila e ka gati këngën e saj më të re.

'Sa jam mërzitë', mban titullin projekti muzikor, këngë e cila mëton të jetë e zhanrit baladë dhe po pritet me kërshëri nga publiku.

Deri te momenti i lansimit, juve ju mbetet të prisni, pasi Violeta e ka përzgjedhur ditën e publikimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#edireqicaphotography #tiktakvideo.ks #arianithalili #studiojeta #comingsoon

A post shared by @ violetakajtazi on

(Kosova Sot Online)