Ingrit Gjoni zbulon dy yjet specialë të këngës më të fundit

  • A.P /
  • 17 shtator 2020 - 23:09
Ingrit Gjoni zbulon dy yjet specialë të këngës më të fundit

Në vetëm pak ditë, këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni pritet të sjellë projektin e saj më të ri muzikor të titulluar ‘Me zemër’, i cili është një bashkëpunim.

Me postimet në ‘Instagram’ ajo dhe motra e saj, Inis kanë zbuluar se dy yjet e videoklipit do të jenë fëmijët e tyre, Paridi dhe Coco Antonel, të dy të veshur me veshje tradicionale shqiptare.

“Me padurim po presim kengen me te re ë @ingritgjoniii #love Coco-Antonel & Parid”, ka shkruar Inis krah videos së publikuar në llogarinë e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me padurim po presim kengen me te re ë @ingritgjoniii #love Coco-Antonel & Parid @arkivashqip

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

(Kosova Sot Online)