“Fast Life 2”, është lansuar nga dy vëllezërit Azet dhe Albi

  • G.G /
  • 18 shtator 2020 - 14:16
“Fast Life 2”, është lansuar nga dy vëllezërit Azet dhe Albi

Reperi shumë i njohur  Azet kohën e fundit ka qenë shumë aktiv me këngë të reja, për të cilat ka bashkëpunuar me vëllanë.

Dyshja publikuan “Fast Life 2”, këngë të cilës ia shoqëruan edhe videoklipin, ku të dy vëllëzerit shihen të veshur njësoj.

Gjatë javëve të fundit, dyshja kanë sjellë projekte të njëpasnjëshme, të cilave Azet ia solli edhe versionet e tjera duke bashkëpunuar me artistë të njohur.

(Kosova Sot Online)