Moni i 'PRO BAND' po vjen me risi

  • A.P /
  • 18 shtator 2020 - 17:35
Moni i 'PRO BAND' po vjen me risi

Kjo Vjeshtë grupin e njohur të muzikës popullore "PRO BAND" e ka gjetur me risi jo vetëm sa i përket projekteve muzikore por edhe në përbërjen e grupit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Frontmeni i grupit Moni Rama e ka konfirmuar se është në përgatitje e sipër të këngës së re, mirëpo do të ketë edhe shumë risi, të cilat publiku do të njoftohet me korrektësi.

Ndërkohë juve ju mbetet të prisni, pasi Moni punon në vazhdimësi këngë të reja dhe për shijen e atyre që e pëlqejnë muzikën e grupit të tij.

Image

(Kosova Sot Online)