Ervin Gonxhi producenti nga studio e të cilit po prodhohen hite

  • A.P /
  • 18 shtator 2020 - 17:32
Ervin Gonxhi producenti nga studio e të cilit po prodhohen hite

Violinisti dhe producenti i njohur Ervin Gonxhi, aktualish vazhdon të mbetet një prej emrave më të kërkuar nga këngëtarët për realizimin e këngës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me profesionalizimin e treguar, atij ia kanë besuar punën artistët më në zë nga trojet shqiptare.

E për të gjithë ata që dëshirojnë hite dhe kënga e tyre t'ju mbijetojë viteve, atëherë adresa mban emrin: Eran Pro Studio.

Image


(Kosova Sot Online)