Një javë më parë Fjolla u gëzua për shtëpinë e re derisa mbrëmë e kalojë natën në burg

  • A.P /
  • 20 shtator 2020 - 10:13
Një javë më parë Fjolla u gëzua për shtëpinë e re derisa mbrëmë e kalojë natën në burg

Mjafton vetëm të futesh në Instagram apo në Facebook dhe menjëherë përballesh me jetën e luksit që bën këngëtarja nga Kosova, Fjolla Moria.

Ditën e sotme ndërsa po tentonte të futej në Shqipëri, këngëtarja Morina u kap me armë në çantën e saj, teka shoqërohej nga dy djem.

Pak ditë më parë ajo përmes fotove të postuara në Instagram, tregoi shtëpinë e saj të re si dhe një “Audi Q7” që tregon se ia bënë dhuratë, brenda së cilës u arrestua sot.

Image
Image

(Kosova Sot Online)