Aktorja Ornela Muti shfaqet duke u puthur në buzë me vajzën e saj dhe pa…

  • A.P /
  • 20 shtator 2020 - 11:05
Aktorja Ornela Muti shfaqet duke u puthur në buzë me vajzën e saj dhe pa…

Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu.

Gjithashtu edhe këtë herë Naike nuk ka nguruar të publikojë disa foto nudo në llogarinë e saj në Instagram, foto të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit .

Këto foto të nxehta janë të pritshme nga vajza e aktores italiane, pasi ajo shpesh here poston foto të tilla. Në fotot e fundit ajo ka ekspozuar pjesët intime të trupit të saj.

Image

(Kosova Sot Online)