Dy shqiptarë kaq para nuk i marrin në muaj, kurse Nora Istrefi blen vetëm dy gjëra

  • A.P /
  • 21 shtator 2020 - 18:36
Dy shqiptarë kaq para nuk i marrin në muaj, kurse Nora Istrefi blen vetëm dy gjëra

Nora Istrefi mbahet jo vetëm si një nga këngëtaret më bukuroshte të skenës shqiptare, por edhe si një ndër femrat më me stil në të veshur.

Këtë e vërtetoi dhe së fundmi me një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagarm . Këngëtarja shfaqej e veshur me një fustan të verdhë në foto i cili ja nxirrte dhe më shumë në pah format e saj perfekte dhe me një palë sandale të zeza.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte çmimi i kësaj veshje. Sipas faqes ‘What They Wearin’ fustani ka kushtuar plot 1300 euro ndërsa sandalet e markës ‘YSL’kushtojnë 995 euro. Siç shohim vetëm për një të dalë Nora ka shpenzuar 2295 euro.

Image

(Kosova Sot Online)