Gigi Hadid dhe Zayan bëhen prindër, ndajnë foton emocionuese me vogëlushen

  • E.K /
  • 24 shtator 2020 - 09:58
Gigi Hadid dhe Zayan bëhen prindër, ndajnë foton emocionuese me vogëlushen

Modelja e famshme, Gigi Hadid dhe këngëtaria Zayn Malik janë bërë prindër për herë të parë.

Modelja solli në jetë një vajzë dhe lajmin e ndau vetë në rrjete sociale me një foto të veçantë, ku duket dora e Zayn dhe vogëlushes. 

"Vajza jonë iu bashkua botës sonë këtë fundjavë dhe që tani e ka ndryshuar jetën tonë. Kaq e dashuruar”, shkruan Gigi.

Edhe Zayn ka ndarë këtë moment pranë vogëlushes dhe shkruan se dashuria për të është përtej asaj që mund të kuptohet.

Ata nuk e kanë zbuluar akoma emrin e vogëlushes.

(Kosova Sot Online)