Vera Oruçaj feston ditëlindjen - kështu e uron Sunaj Saraçi

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 15:50
Vera Oruçaj feston ditëlindjen - kështu e uron Sunaj Saraçi

Për këngëtaren e njohur shqiptare Vera Oruçaj sot është ditë e veçantë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Vera më në formë se kurrë sot feston ditëlindjen.

Derisa përmes llogarisë sociale, e ka uruar edhe bashkëshorti i saj, këngëtari Sunaj Saraçi i cili ka shkruar: Ky vit larg njëri tjetrit .Urime ditëlindjen jeta ime te deshiroj shendet dhe çdo të mirë që ti dëshiron të kesh ,ylli im love you.

Image

(Kosova Sot Online)