Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në Ballkan

  • A.P /
  • 29 shtator 2020 - 18:34
Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në Ballkan

Mediat serbe sot e kanë ngritur në qiell gazetaren kosovare të sportit, Elmira Sadrija, për të cilën thonë se është më e bukura në Ballkan.

Telegraf.rs shkruan sot se Sadrija shpesh shihet teksa raporton nga Stadiumi “Fadil Vokrri”, dhe se shfaqet me veshje që vënë në pah linjat trupore.

Ky vlerësim i Telegrafit serb për Elmira Sadrijan ka ardhur pas një përmbledhje që kanë bërë rreth gazetareve më të bukura të sportit në Ballkan.

Elmira Sadrija është gazetare e sportit.

(Kosova Sot Online)