Edi&Rifadija publikojnë këngën e re 'Afër meje'

  • A.P /
  • 01 tetor 2020 - 21:36
Edi&Rifadija publikojnë këngën e re 'Afër meje'

Çifti i njohur i estradës shqiptare Edi Krasniqi&Rifadije Grajçevci kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

"Afër meje" mban titullin kënga më e re e dyshes, dhe vjen e interpretuar shkëlqyer nga Edi&Rifa.

Një këngë që ia vlen ta dëgjoni.

Premierë: