Beatrix Ramosaj pozon shtretërve të Dubait

  • A.P /
  • 06 tetor 2020 - 23:49
Beatrix Ramosaj pozon shtretërve të Dubait

Këngëtarja dhe modelja Beatrix Ramosaj përmes një fotografie që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ka treguar shtretërve të Dubait.

Ajo ka pozuar në shtrat dhe ka shkruar një mesazh në mbishkrimin e fotografisë.

Modelja ka thënë “Mos më vë në pozicion ku duhet t’iu tregoj sa e ftohtë kjo zemër mund të bëhet”.

Fotografia ka marrë pëlqimin e fansave, e komentet nuk kanë munguar.

Image

(Kosova Sot Online)