Albulena i jep shije Vjeshtës me këngën e re 'Sekreti'

  • A.P /
  • 22 tetor 2020 - 18:28
Albulena i jep shije Vjeshtës me këngën e re 'Sekreti'

Këngëtarja sharmante Albulena Ukaj, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Sekreti", mban titullin projekti më i ri i këngëtares, i realizuar edhe me videoklip, derisa interpretohet shkëlqyer nga Albulena duke goditur në shenjë dhe duke i dhënë shije Vjeshtës.

Premierë: ALBULENA UKAJ dhe "SEKRETI" i saj:

(Kosova Sot Online)