Tayna poston pamje nga mini bibloteka e saj

  • A.P /
  • 27 tetor 2020 - 22:10
Tayna poston pamje nga mini bibloteka e saj

Pothuajse në secilën paraqitje televizive, ajo ka treguar dashurinë e madhe që ka ndaj librave.

Bëhet fjalë për rep-artisten e njohur, Tayna, e cila njihet për leximin e librave psikologjik dhe mbajtjen e ditarëve personale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperja ka ndarë imazhe nga libraria e vogël e saj, ndërsa edhe shpjegonte autorët e preferuar.

Image


(Kosova Sot Online)