Morena Taraku gati për këngën e re

  • A.P /
  • 28 tetor 2020 - 18:16
Morena Taraku gati për këngën e re

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Artistja, e cila që një kohë është zhvendosur në Turqi, ka njoftuar fansat se në fillim të muajit nëntor publikon këngën e re.

Kjo është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale, duke zbuluar se kënga mban titullin “Alexander”.

Sipas një postimi të ndarë në InstaStory nga reperi Stresi në përkrahje të bukuroshes, thuhet se projekti lansohet më 5 nëntor në ora 20:00.

Megjithatë, deri më tani nuk është publikuar asnjë sekuencë dhe fragment i shkurtër i këtij klipi.

Pavarësisht kësaj, presim të shohim se çfarë do na sjellë dhe çfarë ka përgatitur artistja 26 vjeçare.

Image

(Kosova Sot Online)