Rina Balaj këtë herë vjen me flokë ngjyrë portokalli

  • A.P /
  • 28 tetor 2020 - 21:33
Rina Balaj këtë herë vjen me flokë ngjyrë portokalli

Rina Balaj eksperimenton sërish me pamjen, këtë herë vjen me flokë ngjyrë portokalli

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj, ka eksperimentuar sërish me gjyrën e flokëve, kësaj radhe ajo vjen me ngjyrë portakalli të ndezur.

Në imazhet e fundit që i ka ndarë me fansat e saj në Instagram, Rina ka befasuar ata me pamjen e re, gjë që nuk ndodh edhe rrallë nga ana e artistes.

Artistja, e cila numëron 219 mijë ndjekës në Instagram, ka befasuar fansat me transformimin e radhës.

Rina vazhdimisht ndryshon pamjen dhe kjo duket se i shkon mjaft shumë me stilin e saj të veçantë. 

Image

(Kosova Sot Online)