Diva Adelina Ismaili ka diçka për t'ju thënë Taynës dhe Dafinës

  • A.P /
  • 30 tetor 2020 - 18:33
Diva Adelina Ismaili ka diçka për t'ju thënë Taynës dhe Dafinës

Diva Adelina Ismaili është pozicionuar në përplasjen mes Dafinës dhe Taynës.

Pasi reperja ka shpërndarë diss-in në profilin e saj duke u shprehur:

“Si më ka ikur kjo. Tjetër nivel. Të flasim për komplekset babe”

Adelina ka realizuar edhe një bashkëpunim me Rinën por si duket kjo nuk e ka penguar në pozicionimin e saj për Taynën në këtë mes.

Image

 

(Kosova Sot Online)