Vitet kalojnë Diven Adelina Ismaili dhe më shumë e zbukurojnë

  • A.P /
  • 30 tetor 2020 - 21:00
Vitet kalojnë Diven Adelina Ismaili dhe më shumë e zbukurojnë

Ylli që bëri epokë në muzikën shqiptare, nga vitet e 80', duke mos u ndarë asnjëherë nga skena, padyshim se është Mbretëresha e muzikës Adelina Ismaili, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja së fundmi ka filluar misionin e ri  "Tete a Tete me Adelinen", që është duke u pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku.

Derisa me fotografitë e fundit e ka rikonfirmuar edhe njëherë, se është Mbretëreshë edhe e bukurisë.

Kujtojmë se Adelina është e martuar me biznismenin e njohur Val Krasniqi, të cilët edhe janë shikuar përherë si model për të rinjët.

Image

(Kosova Sot Online)